מרכז המידע

מהו תפקידה של הלכה ולאיזה צורך

לחומר הלכה יש תפקיד מאוד חשוב כאשר זה מגיע לרמת גימור של פרויקטים מסוגים שונים. ישנם כל מיני סוגים של לכות וביישום הלכה משתמשים בתעשיות שונות. הלכה היא חומר שעשוי מכמה סוגים של שרף ומטרותיה העיקריות הן להעניק מראה אסתטי וחלק למוצר המוגמר ובנוסף, להגן על איכות הצבע של האובייקט לאורך זמן רב. כמובן שלאובייקטים העשויים מחומרים שונים משתמשים בסוגי לכות שונות כי לא כל חומר מייצר את אותה הפעולה כאשר בא במגע עם חומר אחר. ללכה מוסיפים חומרים אחרים המתאימים לגימור של חומרים שונים על מנת לקבל וליישם את המטרות שלה. ישנם סוגים של לכות המתאימים לרהיטים העשויים מעץ. הלכה תגן על העץ מפני מים שעלולים להישפך עליו או כל מיני חומרים אחרים שעלולים להזיק לו אם יבוא איתם במגע. בנוסף, הלכה מעניקה מראה נקי ובוהק לרהיט הגמור ואם צבוע אף מגנה על שכבת הצבע שלו לאורך זמן אם הלכה היא איכותית. כמובן שלכל תעשייה יש את הלכה המתאימה אל המוצר שלה.

מקשה לכה לתעשיית הרכב

מקשה לכה היא תערובת שעשויה מחומר מקשה והלכה עצמה. לרוב משתמשים ביישום הזה בענפי התעופה והרכב על מנת שהלכה תהיה קשה במיוחד ותעניק הגנה איכותית וחזקה לאורך זמן. אם כך איך מיישמים את הלכה על גבי הרכב? ובכן, על מנת להשתמש ביישום מקשה הלכה על גבי הרכב, הרכב צריך לעבור כמה שלבים מקדימים. אם אתם זקוקים לצביעה מחודשת של הרכב אתם יכולים לעשות זאת אצל בעל מקצוע במידה והרכב יזדקק לעבודה ותיקוני פחחות הרי אין טעם לצבוע את הרכב ולשים עליו לכה אם יש עליו זנק. צבע ולכה עושים על רכב מתוקן. אם הרכב הוא ללא פגיעות אלא יש עליו רק שריטות וכתמים ואתם מעוניינים לרענן את הצבע ולהעניק לו צבע חדש, תוכלו לעשות זאת בעצמכם במידה ותעבדו על פי השלבים הנכונים. קודם כל תצטרכו לנקות את הרכב מאבק או כל מיני לכלוכים אחרים שנמצאים עליו ורק אז תוכלו להשתמש בסרטי הדבקה מיוחדים שמניחים על הרכב לפני הצביעה. סרטי ההדבקה בעצם יסמנו את המקום אותו אתם מעוניינים לצבוע אם אינכם מעוניינים לצבוע את הרכב כולו. לאחר שהרכב נקי והסרטים מודבקים במקומות הנכונים אתם יכולים להתחיל לצבוע. חשוב מאוד לציין שיהיה מומלץ להשתמש בספריי צבע מיוחד ואיכותי לצביעת רכבים וכמובן בצבע הנכון. רק כאשר הצבע יתייבש לחלוטין כעבור כמה ימים אפילו, רק אז תוכלו ליישם את מקשה הלכה עליו ולהמתין עד שהלכה תתייבש.

היכן רוכשים?

כיוון שמאוד חשוב שמקשה הלכה תהיה איכותית, חשוב לרכוש אותה אצל בעל מקצוע המתמחה במכירת מוצרים לתעשיית הרכב ולא בחנות המוכרת המון מוצרים כלליים לתעשיות רבות. איש מקצוע המתמחה במוצרים לרכב יעזור לכם להבין מהו הצבע האיכותי והנכון ומהי הלכה המתאימה שתרצו להשתמש בה על מנת להשיג רמת גימור מושלמת שתגן על הרכב מנזקים עתידיים בין אם זה ממזג האוויר או בין אם זה מפני שריטות קטנות שיכולות לקרות על בסיס יומיומי.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...