מרכז המידע

זכוכית מיוחדת במינה

תארו לכם שהייתה קיימת זכוכית שהיה ניתן לייצר ממנה כל אובייקט שהיה עולה על רוחנו. מעצבי הפנים, אדריכלים וכל מיני אמנים למיניהם בוודאי היו נהנים לחגוג וליצור מהחומר הזה ללא סוף וזה אכן מה שהם עושים. אם לא ידעתם, אכן קיימת זכוכית מיוחדת במינה שניתן לעצב בעזרתה כמעט כל דבר ולכן ממלאת תפקיד חשוב מאוד בתעשיות רבות ושונות. יכול להיות ששמעתם על החומר הזה אך לא ידעתם שהוא בעצם נקרא זכוכית אקרילית. הכוונה היא לחומר הפרספקס שיש לו עוד כמה שמות נוספים וביניהם גם הזכוכית האקרילית. אם כך מדוע קוראים לפרספקס זכוכית אקרילית בנוסף? כיוון שהמראה של הפרספקס מזכיר בצורה בלתי רגילה וכמעט זהה את המראה של הזכוכית. בשורות הבאות אכתוב על האובייקטים השונים שניתן לייצר באמצעות הזכוכית האקרילית, קצת על מאפייניה הרבים ומדוע היא עושה עבודה הרבה יותר טובה מזו של הזכוכית הרגילה שכולנו מכירים.

ורסטיליות  בלתי נגמרת

זכוכית אקרילית היא זכוכית מיוחדת במינה וניתן למצוא אותה כמעט בכל מקום אם רק מביטים אל המקום הנכון. היא עשויה מפולימר סינתטי והיא מאוד גמישה חרף חוזקה הרב מה שמאפשר את יצירת אלפי האובייקטים והשימושים השונים בה. הזכוכית האקרילית שנקראת גם פרספקס או פלקסיגלאס היא חומר מאוד חזק ועמיד. כאשר באה במגע על מים או עם חומרים אחרים היא אינה מושפעת ולכן יכולה להחזיק שנים רבות בתחזוקה של מים וקצת סבון לסירוגין. הזכוכית האקרילית היא הרבה פחות צפופה מהזכוכית הרגילה ולכן שוקלת הרבה פחות. בנוסף, מאוד קשה לשבור אותה, אינה מתנפצת לרסיסים כמו הזכוכית הרגילה מה שהופך אותה לחומר בטוח הרבה יותר מהזכוכית הרגילה. כיוון שנראית דומה לזכוכית רגילה תעשיות רבות עושות בה שימוש לתצוגה של מוצרים ובנוסף מעבירה אור בצורה כמעט מושלמת כך שמציגה את המוצרים באופן מלא. הזכוכית האקרילית היא חומר מאושר מזון כלומר, כאשר באה במגע עם מזון היא אינה מזיקה לו ואף יודעת לשמור בצורה טובה מאוד על איכותו וטריותו. מסיבה זו, חנויות ממתקים וחנויות מזון אחרות נהנות לאחסן את המוצרים אותם מוכרים בתוך קופסאות המיוצרות ממנה כך שגם התצוגה נראית אסתטית והמזון אינו מתקלקל. הזכוכית האקרילית בתוסף של חומר מיוחד יכולה לעמוד בפני קרני ה-UV של השמש ולכן גם משמשת לעתים לצורכי חיפוי מבנים ובעובי מסוים יכולה גם לבודד מפני רעש.

מה הצורך שלכם

לסיכום, הזכוכית האקרילית היא בעלת מאפיינים נהדרים ויכולה לבוא לידי ביטוי בענפים רבים. ניתן לייצר ממנה גופי תאורה, שילוט פנים וחוץ, רהיטים ואובייקטים עיצוביים למיניהם, מתקני תצוגה, חיפויים למבנים, קופסאות לאחסון ובעצם מה לא? הזכוכית האקרילית מגיעה במגוון מאוד רחב של צבעים, גוונים, טקסטורות ועוביים שונים. יש לוחות מט ולוחות מבריקים, לוחות שקופים ואטומים ואפילו לוחות מראה ולוחות זוהרים. אם אתם מעוניינים לייצר שלט חדש לבית העסק שלכם או מתקן תצוגה, הזכוכית האקרילית תהיה פתרון נפלא והיא אפילו זולה באופן משמעותי מלוחות הזכוכית הרגילה כך שתוכלו בקלות להוזיל עלויות.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...