מרכז המידע

הקרוי הטוב ביותר לחורף המתקרב

החורף ממש אוטוטו כבר כאן ואם אתם אנשים שאוהבים להנות מהמרפסת שלהם בכל תנאי מזג האוויר השונים, בוודאי תצטרכו לחשוב על פתרון קרוי איכותי שיאפשר לכם לשבת במרפסת ביום חורפי קר ולהנות מכוס תה חמה כמו שאתם אוהבים לעשות בכל חורף.

אם אתם נזכרים שבחורף שעבר לא ממש יכולתם לשבת במרפסת כיוון שהפרגולה או כל פתרון קרוי אחר שיש לכם במרפסת אינו מצליח לאטום את מי הגשם, זה הזמן להחליף את הקרוי ולחשוב על פתרון חדש שיחזיק שנים רבות ויתאים לכל עונות השנה. ישנם כל מיני סוגים של פתרונות קרוי אך ישנו אחד שבוודאות יכול להעניק לכם יופי, הגנה ואיכות ביחד. בשורות הבאות אפרט על לוחות גליים מסוג הסנטף ומדוע לוחות אלו הם הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבור מקומות שונים ברחבי הבית, המשרד או העסק שזקוקים להגנה מפני הגשם.

יכולותיו של הסנטף

אז כמו שציינתי קודם לכן ישנם סוגים שונים של לוחות גליים והפעם נפרט על לוחות גליים מסוג הסנטף כפתרון קרוי מהטובים ביותר. הסנטף ידוע באיכויותיו הרבות מה שהופך אותו לחומר מושלם עבור כל תנאי מזג האוויר השונים לאורך כל השנה. ראשית, חומר הסנטף הוא חומר קל משקל כך שמתאים מאוד כפתרון קרוי שאמור להיות יציב בצורה בלתי רגילה ולהחזיק מעמד שנים רבות. שנית, חומר הסנטף הינו עמיד בפני מים וכל מיני מזיקים אחרים ולכן אינו מתקלקל. הסנטף יכול להעביר אור בצורה כמעט מושלמת וגם אינו נפגע על ידי קרני ה-UV של השמש החמה בימי בקיץ הקשים. החומר עמיד בפני אש ויכול לעמוד בטווח רחב מאוד של טמפרטורות. בנוסף לקרויים למרפסות, הסנטף מאוד מתאים לקרוי של חממות ומחסנים כיוון שמעביר תאורה טבעית בכ-90 אחוזים. דבר נוסף שניתן לומר על לוח גלי מסוג סנטף זה שהוא מאוד אסתטי. הסנטף הוא חומר חזק ביותר והתקנתו מהירה ופשוטה יחסית ולכן אם יותקן כראוי יחזיק מעמד לאורך שנים רבות בלי לשנות את צורתו היפה. את לוחות הסנטף כמעט בלתי אפשרי לשבור כך שזה עוד אלמנט המחזק את עמידותו. לוחות סנטף מגיעים במגוון עצום של צבעים וכל אחד יכול להזמין את הצבע שמתאים לו, לביתו או לכל מקום בו יבחר להתקין קרוי מלוח סנטף.

התקנה איכותית שווה קרוי ארוך טווח

כאשר אתם מזמינים קרוי מלוחות גליים העשויים מסנטף, בחרו בחברה המתמחה בפתרונות קרוי מהסוג הזה. חברה מקצועית תדע לעזור ולייעץ לכם לגבי הצבע והמיקום הנכון של פתרון הקרוי. בנוסף, חברה וותיקה ומנוסה תבצע את תהליך ההתקנה כראוי מה שישמור על איכות הקרוי וכך תשיגו הגנה מרבית, איכותית ויפה לאורך שנים רבות ללא הצורך בתיקונים או בתחזוקה שוטפת. לסיכום, לוחות סנטף הם פתרון הקרוי המשתלם ביותר, הוא עמיד באופן ברור ומחזיק תקופות ממושכות, הוא קל משקל ואינו נשבר, מגיע בשלל צבעים ויהווה את הקרוי הטוב ביותר לאורך כל השנה.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...