מרכז המידע

למי מומלץ לרכוש כספת

אם לאחרונה שמעתם על המון אנשים, חלקם חברים שלכם וחלקם לא שרוכשים כספות לשימוש משרדי ואפילו ביתי, הסיבה היא שרכישת כספות נהייתה מאוד פופולרית בשנים האחרונות.  המחשבה שכספות נוכל למצוא רק בבנק שייכת אל נחלת העבר והמון אנשים פרטיים ובעלי עסקים נהנים להעניק לרכוש יקר ערך הנמצא בבית או במשרד הגנה מלאה ואיכותית.

כספת יכולה בעצם להתאים לכולם אם יש את הרצון והצורך להגן על תכולה מאוד רגישה, יקרה וחשובה. אם גם לכם יש רכוש יקר ערך וברצונכם להגן עליו ולמנוע כל סיטואציה בה מישהו ינסה לפרוץ אליכם אל המרחב הפרטי ולהניח את ידיו על הרכוש היקר, רכשו גם אתם כספת שתעניק לכם שקט נפשי בכל עת בין אם אתם בבית או לא. ישנם אנשים שצריכים להחזיק כספת במשרד כיוון שהם עובדים עם חלק מהתכולה היקרה שברשותם וחלק אחר של האנשים מאבטח מסמכים מאוד חשובים ששייכים לעסק או ללקוחות.

כספות מסוגים שונים-איך בוחרים?

אם הגעתם למסקנה שאתם גם רוצים לרכוש כספת עבור תכולה שהיא יקרת ערך עבורכם אם זה בבית או במשרד אין זה משנה, מומלץ מאוד להבין קצת בסוגי הכספות השונות בכדי שתוכלו לקבל מושג על הכספת שאתם זקוקים לה. דבר ראשון שתרצו לבדוק הוא גודל התכולה שלכם. אם תרצו שכל הרכוש יכנס אל הכספת, תצטרכו אחת בגודל מסוים לכן, אספו את כל התכולה יחד והבינו פחות או יותר מה הגודל הרצוי עבורכם בייחוד אם אתם מעוניינים שיישאר עוד מקום לאחסון תכולה שתתווסף בעתיד. דבר שני שתצטרכו להבין הוא שיש סוגי מנגנונים שונים לכספות ועליכם לבחור את המנגנון שיהיה הכי נוח עבורכם לתפעול אך באותה מידה יהיה איכותי. לא כל הכספות הקיימות בשוק הן איכותיות ולכן מומלץ מאוד לרכוש את הכספת אצל חברה המתמחה בענף הכספות. כספת שאינה איכותית בעצם לא תעניק את ההגנה הדרושה ופורצים מיומנים יוכלו לפרוץ אותה ואז בעצם לא השגתם את ההגנה שחיפשתם. ככל שכספת תהיה איכותית יותר כך תבצע עבודת הגנה טובה יותר ותעמוד בפני ניסיונות פריצה בצורה איתנה ואף תייאש את הפורצים. דבר נוסף אותו תרצו להבין אחרי שהבנתם את הגודל ואת המנגנון המועדף עליכם הוא היכן תרצו למקם את הכספת כך שהגישה אליה תהיה נוחה. ניתן לעגן כספות לקיר, לרצפה ואף להסתיר אותן במקומות שונים. עליכם להבין מה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

איכות הכספת מייצרת הגנה מעולה

ישנם המון מקומות המוכרים כספות כחלק משאר המוצרים אותם הם מציעים כמו הום סנטר ורשתות מהסוג הזה. אין זה מומלץ לרכוש כספת ברשתות שאינן מתמחות בכספות כי הכספת שלכם תכיל רכוש מאוד יקר וחשוב ולכן עדיף הרבה יותר להשקיע ברכישה חד פעמית של כספת מהסוג האיכותי שתגן על התכולה בצורה החזקה ביותר וכמובן לאורך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

 

 

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...