מרכז המידע

פליירים אשדוד לא מתים הם רק מתחלפים

סלוגנים זה אחד הדברים שאנו עושים עם פליירים, סלוגן כמו הסלוגן הנ"ל של פליירים אשדוד מאוד פשוטים אבל עושים את העבודה כי אנשים מעלים חיוך או שהם מגחכים חיוך ציני אבל הם תמיד יגידו למה לא, וינסו את הטלפון שעל הפליירים וזה בדוק. פליירים זהו אמצעי ותיק בעולם הפרסום מימי הפרה אינטרנט, שהיו האמצעים הנפוצים ביותר לפרסם כל עסק שנפתח, כל מורה פרטי, כל הופעה או אירוע וכן הלאה.

בשנות ה 90 עסקי הפליירים חגגו והיום הם פשוט עושים עוד דברים ומתעסקים בעוד תחומים. היום עסקי הדפוס יתעסקו לא רק בהדפסת דפוס בשיטות הישנות, היום קודם כל משתמשים בהדפסות דיגיטליות מתקדמות בהם כל בית דפוס מתקדם יכול לקבל קבצים באינטרנט ולשלוח אותם להדפסה בכל כמות שירצה הלקוח. היום עסקי הדפוס גם מאפשרים עיצוב עצמי באפליקציות ויש המון דברים שהלכו קדימה גם בתחום הזה ומי שהשכיל לשלב זאת בעסק שלו רק הרוויח. פליירים נשארו פחות או יותר אותו הדבר, הם לא מתים ועדיין עושים את אותה הפעולה.

למה משמשים פליירים ומה יתרונם?

פליירים כמו אצל פליירים אשדוד משמשים כל בית עסק חדש שנפתח כדי שיהיה לו קל לפרסם את עצמו בשיטה הישנה של פה לאוזן. הולך מישהו מטעם העסק ומפזר אותם בכל אזור שבו נראה שזה רלוונטי ובכך מספר לעולם על קיומו. באמצעות שיטות שיווק ישנות הוא בוחר סלוגן וצבעים מושכים ומבחינה סטיסטית זוהי השיטה הטובה ביותר של פה לאוזן שאפשר להשיג במחיר כזה. נניח ופתחתם פיצה שכונתית, אז הכנתם פלייר יצירתי בצורת פיצה עם איזה קטע מעניין ובכך תמשכו לקוחות מהשכונה לבוא לבקר.
היתרון הראשון של הפליירים הם שהם לא עולים הרבה כמו שאר הפירסומים היום, אפשר להכין כמות גדולה ולפי גדלים שונים ואפשר להגיע לאן שרק רוצים ולהשאיר אותם איפה שרק רוצים בשיטה שאומרת שחלק מהפליירים יגיעו לידיים הנכונות. היתרון השני הוא שלוקח מהר מאוד זמן להכין אותם. הכנתם את עיצוב הפליירים שלכם, לאחר מכן שלחתם לאתר או הלכתם לבית העסק (אם זה אשדוד אז למציאת בית עסק חפשו פליירים אשדוד וזה יוביל אתכם לתוצאות הנכונות), וזה מוכן תוך זמן קצר מאוד. אם זה בית עסק מקומי זה ממש תהליך פשוט שבאמצעותו אולי תרוויחו לא מעט פירסום וכסף.

באיזה גודל כדאי להדפיס את הפלייר?

אצל פליירים אשדוד או כל עיר אחרת תוכלו למצוא הרבה חומרים והרבה גדלים של פליירים, הגודל המומץ הוא כל גודל שתוכלו להכניס לתוך תיבות הדואר כי בדרך כלל אלו הם המקומות העיקריים בהם נכניס פליירים, ולתוך גודל כזה תוכלו לצקת כמעט כל רעיו עיצובי שעולה לכם לראש, יש רעיונות שממש יגרמו ללקוח לזכור אתכם ולכן מומלץ לקחת קצת רעיונות מפליירים אחרים.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...