מרכז המידע

מגנטים לאירועים אטרקציה נדרשת

תכנון אירוע הינו דבר לא פשוט, אפילו די מורכב. ישנם כל כך הרבה גורמים ואלמנטים שמחוברים וחוברים להם יחד ויוצרים לבסוף את האירוע שלכם וביניהם מגנטים לאירועים שלעיתים נדמה שאם נפסח על אחד מהם האירוע שלנו לא יצא לפועל, לא משנה מה, גם מגנטים לאירועים.

ובכן על מנת להעמיד דברים על דיוקם ולתת פרופורציות נכונות לכל דבר חשוב להבהיר כי למרות כל התכנונים ולמרות כל ההתארגנות בסופו של יום לכם יישארו הזיכרונות ובמיוחד אם צילמתם מגנטים לאירועים, האורחים שלכם רובם בכל אופן ימשיכו הלאה בחייהם ולאירוע הבא ביומן שלהם, אך הזיכרון שאתם תשאירו על המקרר יישאר זמן רב.

צילום מגנטים לאירועים חובבן או מקצוען?

כאן נשאלת השאלה, עד כמה תשקיעו באותם תמונות ארעיות הרי שצלם מקצועי לא רק שאינו מתאים לצילום מגנטים לאירועים, הרי שלרוב הוא בעצמו אינו רוצה בכך. אולם יחד עם זאת גם צלם מגנטים צריך להיות בעל ניסיון וידע באומנות הצילום, היכולת שלו להיות ברגעי ייחודיים וחד פעמיים ולהנציח אותם עם תמונה היא זו שתעשה את ההבדל בין צלם טוב לבינוני. ממש לא מומלץ לקחת לאירוע גדול רב משתתפים צלם מגנטים שהוא צוות של איש אחד, סביר להניח כי תמונות רבות לא יצולמו ורגעים מיוחדים ייעלמו. מקצוען לצילומי מגנטים לאירועים אינו בהכרח צלם בעל ידע עתיר בצילומי סטילס, דווקא כאן יבוא לידי ביטוי היכולת של צלם המגנטים במהירות שלו להבין כי מולו סיטואציה מיוחדת ששווה צילום, הרי כולם מצלמים ומצטלמים עם החבר או החברה אולם את הקפיצה באוויר בזמן הריקוד אף אחד לא מתכנן.

סבלנות או מקצוענות בצילומי מגנטים לאירועים?

צילומי מגנטים לאירועים חייב להיות מהיר, מיידי וזמין עבור כל האורחים. על הצלם להספיק לצלם את החוגגים, להדפיס את התמונות, לניילן אותם כלומר לעשות למינציה, ולהדביק על לוח מגנטי, אחר כך עליו לחתוך את התמונות למידה. כל זה תוך כדי מהלך האירוע. קורה לא אחת שהזמן קצר או שהצלם מעדיף לצלם באופן שיטתי את החוגגים אך לא בסיטואציות אקראיות וכדומה. אין כל ערך לצלם מגנטים לאירועים מקצועי ומיומן אם אין הוא אדיב, סבלני ומבין את האירוע ומהלכו. צלם שמעדיף את התמונות האיכותיות יותר עם העימוד של כל חוגג אינו יכול גם להספיק להיות על רחבת הריקודים ולצלם. לכן הקשר הבין אישי חשוב לא אחת הרבה יותר ממקצועיות הצלם. הרי בסופו של יום התמונות הללו אמורות להיות על מקרר של מישהו ואתם מצפים שתהיה לו מזכרת יפה ואיכותית אך ללא צורך ברמה של צילומי סטודיו.

את תמונות המגנטים מצלמים לאורך כל האירוע, לכן צלם מגנטים חשוב שידע לספק לאורחים את ההרגשה שהוא שם בשבילם כך שהם יהנו להצטלם לתמונות ולא ירגישו שעושים להם טובה שהוא מצלם אותם, לכן סבלנות של צלם המגנטים חשובה מאוד בעבודה זו.

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...