מרכז המידע

מיתוג העסק באמצעות עיצוב גרפי

העולם המודרני פועל במהירות הבזק וכל מסר תקשורתי יכול לעבור מקצה אחד של העולם לקצהו השני בשניות ספורות. הודות לעיצוב ולמוחנו הימני רובנו מקבלים החלטות משמעותיות ביותר, לפעמים אפילו ללא ידיעתנו. המוח הימני שלנו הוא האחראי על קליטת צורות וצבעים, מיקום ושאר אלמנטים לא מילוליים. עיצוב צורות וצבעים, גדלים ומיקום הוא בין האלמנטים המשפיעים על העולם הרגשי של הגולש.

קרא עוד...

מיתוג עסקי בעידן המודרני

בעידן המודרני ורווי התחרות בו כל עסק מתמודד כיום, מיתוג עסקי הינו תהליך הכרחי שאין לוותר עליו בשום אופן. אין זה משנה מהו גודלו של העסק, מהו הוותק שלו בשוק או באיזה תחום הוא עוסק. בשוק המודרני התחרותי, כל עסק חייב לבצע עבודת מיתוג קפדנית אשר תיצור בידול שלו מהמתחרים ותעניק לעסק שלו יתרונות רבים ומשמעותיים. בנוסף, מיתוג נכון של העסק לא רק יבדל אותו מהמתחרים וימשוך אליו לקוחות חדשים, אלא גם יאפשר לבעלי העסק לגבות מחירים גבוהים יותר על השירותים, או המוצרים שהם מציעים ללקוחות העסק.

קרא עוד...

מגנטים לאירועים אטרקציה נדרשת

תכנון אירוע הינו דבר לא פשוט, אפילו די מורכב. ישנם כל כך הרבה גורמים ואלמנטים שמחוברים וחוברים להם יחד ויוצרים לבסוף את האירוע שלכם וביניהם מגנטים לאירועים שלעיתים נדמה שאם נפסח על אחד מהם האירוע שלנו לא יצא לפועל, לא משנה מה, גם מגנטים לאירועים.

קרא עוד...

מה זה QR?

article 1

קוד QR (מקוצר מקוד תגובה מהירה) הוא הסימן המסחרי לסוג של הברקוד מטריצה (או בר קוד דו ממדים) תוכנן לראשונה עבור תעשיית הרכב ביפן. הברקודים הם תוויות אופטיות  שמתעדות מידע הקשור לפריט. זה היה בהתחלת פטנט. לעומת זאת, בעל הפטנט שלה בחר שלא לממש זכויות אלה לאחרונה, מערכת קוד QR הפכה פופולרית מחוץ לתעשיית הרכב בשל הקריאות המהירה שלה וקיבולת אחסון גדולה יותר בהשוואה לתקן ברקודים של UPC.

קרא עוד...

אודות - QR Scan

QR scan הנה חברת בת של "מדדים אינטרנט ועסקים". QR scan נוסדה על ידי שני יזמים צעירים אשר מאסו בטכנולוגיה פשוטה ורצו לקחת את עולם הסמארט-פון צעד אחד קדימה לפני כולם, ובכך להעצים את חווית הקניה של הלקוח בכל זמן ובכל מקום, ובו בזמן להביא את בעל העסק לחשיפה מקסימלית.

אנו רואים בתחום האינטרנט כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" לרבות בתחום הפרסום והקניה המקוונת, העמדנו לעצמנו יעד ברור והוא להוביל את החדשנות בתחום השיווק באינטרנט. לדוגמאות לחץ כאן.

החזון של חברת QR scan הוא להביא את המפרסם ליכולת מיצוי פרסום מקסימלית ובכך להגדיל את נתח שוק הלקוח, הן מבחינת חשיפה, הן מבחינת הגדלת הכנסות, והן מבחינת הגדלת חוג הלקוחות של הלקוח.

קרא עוד...